Γενική Συνέλευση Φ.Σ. Τρίτη 29/3/2011

Ιδιαίτερα ζητήματα που απασχολούν τη ΣΕΜΦΕ (όπως π.χ., συνδικαλιστικά, επαγγελματικά δικαιώματα, πρόγραμμα σπουδών κτλ.)

Συντονιστές: antony07, Chris

farao
Banned
Δημοσιεύσεις: 85
Εγγραφή: Δευ Σεπ 27, 2010 11:58 am
Real Name: Vaggelis
Gender: Male
Facebook ID: 0

Re: Γενική Συνέλευση Φ.Σ. Τρίτη 29/3/2011

Δημοσίευση από farao »

Οι φασίστες της ΡΑΦ ξαναχτύπησαν. Μετά τις απειλές (που τις παραδέχονται άτομα φίλα προσκείμενα στα ΕΑΑΚ), έχουμε και την παραποίηση εγγράφου, πριν σφραγιστεί.

Ακόμα και αν έγινε κατά λάθος, ποιος θα πάρει ξανά στα σοβαρά άτομα που άλλα λένε, άλλα γράφουν και άλλα σφραγίζουν;

Προσέξτε μόνο μην το διαδώσετε, γιατί θα είστε "ρουφιάνοι"...

ΥΓ: Τελικά, όντως δε θα γίνει άλλη συνέλευση μετά τις 29/3 :wink:
Άβαταρ μέλους
Chris
Forum Moderator
Forum Moderator
Δημοσιεύσεις: 1064
Εγγραφή: Παρ Μαρ 28, 2008 2:02 pm
Real Name: Χρήστος
Gender: Male
Facebook ID: 0

Re: Γενική Συνέλευση Φ.Σ. Τρίτη 29/3/2011

Δημοσίευση από Chris »

Gus έγραψε:Τα κομματa ειναι η δικαιολογια της αδρανειας του καθε αγανακτισμενου απολιτικου
Και προσθέτω:
Democracy is a government where you can say what you think, even if you don't think. 8)
Άβαταρ μέλους
LocknLoad
Forum Administrator
Forum Administrator
Δημοσιεύσεις: 2250
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 07, 2007 5:34 pm

Re: Γενική Συνέλευση Φ.Σ. Τρίτη 29/3/2011

Δημοσίευση από LocknLoad »

Ειτε βγει καταληψη, ειτε δε βγει. Ειτε γινει συνελευση, ειτε δε γινει. Το thread παει στο flame...

@fakiris

Με εξαιρεση τον vava (για τον οποιο δεν ειμαι σιγουρος τι κοσμητικα επιθετα του εχουν στολισει), κανενας δεν εχει πει κανεναν απο τους υπολοιπους που κανεις quote φασιστες. Καλο θα ηταν να μη βαλεις τροφη για να τους πει κανενας συνδεοντας μεταξυ τους με αυτο το τροπο και με αυτο το λεξιλογιο
Ναι, [you] σε παρακολουθώ!

Εικόνα


@[you]
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Falgorn
Δημοσιεύσεις: 1233
Εγγραφή: Τετ Οκτ 29, 2008 4:35 pm
Real Name: Hector-Xavier
Gender: Male
Facebook ID: 0
Τοποθεσία: Πιο πέρα από το εκεί.
Επικοινωνία:

Re: Γενική Συνέλευση Φ.Σ. Τρίτη 29/3/2011

Δημοσίευση από Falgorn »

farao έγραψε:έχουμε και την παραποίηση εγγράφου, πριν σφραγιστεί.
Λάθη κατά τη συγγραφή ενός πλαισίου γίνονται. Ως εκ τούτου, και παίρνοντας ως δεδομένο το ότι ήδη είχαν πάει για τύπωμα, δε μπορώ να σκεφτώ πιο ανοιχτή διαδικασία για τη διόρθωσή του από το να ανακοινωθεί η ακριβής θέση που θέλουμε να προτείνουμε στο σύλλογο (συνέλευση εαν υπάρξει κινητοποίηση) κατά τη διάρκεια της συνέλευσης, ενώπιον όλου του αμφιθεάτρου και να γίνει η διόρθωση κατά τη διάρκεια της συνέλευσης. Δεν έγινε τελευταία στιγμή πριν πέσει η σφραγίδα, όπως αφήνεται να εννοηθεί.
farao έγραψε:Ακόμα και αν έγινε κατά λάθος, ποιος θα πάρει ξανά στα σοβαρά άτομα που άλλα λένε, άλλα γράφουν και άλλα σφραγίζουν;
Θα κάνω μια παρατήρηση πάνω στην καθαρή λογική ανακολουθία αυτής της συζήτησης:

Θα θυμίσω πως σε κάθε συνέλευση, η ΚΝΕ μοιράζει το χαρτί του Μ.Α.Σ. σκέτο και τις δράσεις τις παραθέτει σε χωριστό χαρτί, το οποίο συρράπτεται και σφραγίζεται μαζί με το χαρτί μου Μ.Α.Σ. Αυτό το λέω για να γίνει σαφές πως δεν είναι καθόλου προτόγνωρη η πρακτική του να υπάρξουν συμπληρώσεις σε ένα πλάισιο κατά τη διάρκεια της συνέλευσης. Μέχρι χτες, πέρα από τη σχετική παρανόηση που μπορεί να δημιουργούσε αυτό, ακόμα κι όταν μεταφερόταν η ημερομηνία κλειστής σχολής αυτομάτως κατά τη διάρκεια εξεταστικής (πράγμα ιδιαίτερα σημαντικό για τα άτομα που "φουσκώνουν" βιαίως αυτό το θέμα), ποτέ δεν είχε λάβει αυτές τις διαστάσεις, κι ακόμα περισσότερο, ποτέ δεν είχε αναγορευτεί η διόρθωση ενός λάθους σε κεντρικό πολιτικό χαρακτηριστικό αυτού που το έκανε.

Γιατί τώρα; :?
Όλοι λένε τ’ ορμητικό ρέμα βίαιο

Μά την κοίτη του ποταμού που το κρατάει

Κανείς δεν τη λέει βίαιη.


Bertolt Brecht


Η προπαγάνδα της ημέρας ಠ_ರೃ
Άβαταρ μέλους
zinovia
Δημοσιεύσεις: 218
Εγγραφή: Παρ Ιαν 18, 2008 11:18 pm
Real Name: zinovia
Gender: Female

Re: Γενική Συνέλευση Φ.Σ. Τρίτη 29/3/2011

Δημοσίευση από zinovia »

Αν θυμαμαι καλα απο παλιοτερα τοπικς γενικων συνελευσεων, οι ιδιοι που γκρινιαζαν ακατασχετα για τις συνεχεις γσ τωρα γκρινιαζουν που δεν θα γινει αυτη.

Η γ.σ. δεν ειναι φιλοσοφικη λεσχη να παραθετουμε γενικα κ αοριστα αποψεις και θεσεις. Εχει ξεκαθαρη θεματολογια και στοχους, απο καθε πλευρα που κατεβαζει καποιο πλαισιο σ αυτην. Εφοσον αυτη τη βδομαδα δεν υπαρχει κατι για το οποιο πρεπει να αποφασισει, και στις προηγουμενες γσ πλην των κινητοποιησεων ειχαν συζητηθει ολα τα φλεγοντα ζητηματα και εχει παρει ''θεση'' ο συλλογος γι αυτα, δεν καταλαβαινω προς τι ολη αυτη η γκρινια κ η ''τυπολατρεια''... βασικα καταλαβαινω, αλλα δεν θα κατσω τωρα να κανω την ψυχολογο...
Άβαταρ μέλους
fakiris
Δημοσιεύσεις: 133
Εγγραφή: Παρ Ιαν 21, 2011 12:25 pm
Real Name: Pedro Almodovar
Gender: Male
Facebook ID: 0

Re: Γενική Συνέλευση Φ.Σ. Τρίτη 29/3/2011

Δημοσίευση από fakiris »

@LOCK (the thread) n load:

Προκαταβολικά σχώρα με για την προσφώνηση, αλλά επειδή μου απηύθηνες τον λογο, δράττομαι της ευκαιρίας (φαλγκορν, σωστά το έγραψα). :D

Στο θέμα μας...
ge10XXX έγραψε:λοιπόν, ολοι εσεις οι δηθεν απολιτικ, ακομματικ, κλπ εχετε τωρα τον αντιπροσωπο σας, το ΚΕΠΣ. οργανωθειτε σ' αυτο και μη μας τα ζαλιζετε αλλο. αμα σας αρεσει. αν δεν σας αρεσει η γερμανια μια πτηση ειναι, εν δυναμει χιτλερισκοι
Σε αυτό το ποστ δεν είδα κάποια παρατήρηση ή παρότρυνση απο πλευράς διαχειριστών. Γενικότερα, είναι κάτι παραπάνω απο εμφανές σε όσους μπαίνουν και διαβάζουν ότι οι διαχειριστές (υπάρχουν εξαιρέσεις, αλλά ελάχιστες) σιγοντάρετε αυτή την προπαγάνδα. Είτε σιωπωντας όταν γίνεται η σύνδεση όσων κράζουν συνελεύσεις και κόμματα με τον ΚΕΠ ή οποιον άλλον έχετε μαρκάρει σαν ακροδεξιό στοιχείο, είτε αποψιλώνοντας (κλειδώνοντας θέματα κοκ) την συσσώρευση οργής των φοιτητών ώστε να μην εμφανίζεται ένα υπαρκτό πρόβλημα και να πρέπει να ξεκινάμε φτού και απ την αρχή κάθε φορά που οσφραινόμαστε αναθυμιάσεις απο τη μπόχα (βλ. ξύλο, κομματοκρατία, χάσιμο μαθημάτων κοκ). Λές και το ζητούμενο (στο δεύτερο κομμάτι) είναι άν θα πειραχτούν τα παιδιά των συνελεύσεων και όχι οτι κάθε βδομάδα πάμε κατα διαόλου....

Βλέπεις λοιπον εύκολα οτι δεν δίνω κάποια "τροφή", αλλά μάλλον αναδεικνύω την κατάσταση. Αυτά για το "τρόπο". Για το "λεξιλόγιο", θα ήθελα να απαριθμήσεις ποιές είναι οι άστοχες-απρεπείς λέξεις που περιείχε το ποστ μου.
farao
Banned
Δημοσιεύσεις: 85
Εγγραφή: Δευ Σεπ 27, 2010 11:58 am
Real Name: Vaggelis
Gender: Male
Facebook ID: 0

Re: Γενική Συνέλευση Φ.Σ. Τρίτη 29/3/2011

Δημοσίευση από farao »

Από εμένα είχε λάβει διαστάσεις Falgorn και το θυμάσαι. Μάλιστα, εσύ είχες υπερασπιστεί το γεγονός ότι το ΠΑΜΕ άλλαξε ημερομηνία στη πορεία του από τις 10/2 στις 23/2. Και αν θυμάσαι στη σχολή εγώ ήμουν από τους μοναδικούς, μαζί με κάποιους άλλους όπως ο Λούνατικ, που είχαμε φτύσει κατάμουτρα τους γελοίους ΚΝΕίτες, οι οποίοι δεν είχαν την στοιχειώδη ευαισθησία να πουν στη γραμματεία "αλλάξαμε την ημερομηνία της πορείας μας από 10/2 σε 23/2 ας μεταφερθούν όλα τα μαθήματα 1 μέρα πίσω (δηλαδή τα μαθήματα που θα δίναμε 11/2, στις 10/2, τα μαθήματα που θα δίναμε 12/2 στις 11/2, κλπ) για να μην χαθούν 2 μέρες από την εξεταστική και ξεκινήσουμε αργότερα το εξάμηνο". Οι ΚΝΕίτες ούτε καν που μπήκαν στον κόπο να πουν κάτι τέτοιο.

Και όταν πήγα και το είπα εγώ στην γραμματεία, η απάντησή της ήταν "Δεν μας είπαν κάτι τέτοιο από την ΚΝΕ"(!!!!!!). Δηλαδή πρέπει να δώσει εντολή η φασιστική ΚΝΕ (Στάλιν, Κάστρο, Καντάφι, κλπ) για να κάνουμε το αυτονόητο. Για να μην μιλήσουμε ότι φέτος δεν έχουν καθόλου κόσμο και κουβαλάνε στις ΓΣ άτομα από άλλες σχολές για σαματά και τσαμπουκά.

Τώρα το αν η "παραποιήση εγγράφου" ακούστηκε βαρύ, συγγνώμη αλλά εξίσου βαριά ακούγονται από κωθώνια των κομμάτων και αυτά:
ελα ρε μεγαλε ακομματιστε εσυ, μαλλον ετσι σε βολευει τρομπα, εμεις σιχαθηκαμε εσενα που μας εχει ζαλισει τα @ρχίδι@ με τα κομματοσκυλα και τα κομματοσκυλα, λυπαμαι τους υπολοιπους που τον ανεχεστε για περισσοτερο καιρο, ολοι εσεις οι δηθεν απολιτικ, ακομματικ, μη μας τα ζαλιζετε αλλο, αμα σας αρεσει. αν δεν σας αρεσει η γερμανια μια πτηση ειναι, εν δυναμει χιτλερισκοι, βασικα καταλαβαινω, αλλα δεν θα κατσω τωρα να κανω την ψυχολογο
Εγώ δεν έχω κανένα πρόβλημα να μη γίνει ΓΣ. Αυτό που με ενόχλησε ήταν η αλλαγή κατά τη διάρκεια της ΓΣ του πλαισίου, γιατί σήμερα είχα κανονίσει άλλο πρόγραμμα και όπως βλέπεις τώρα είμαι σπίτι αντί να είμαι στη σχολή και να κάνω μάθημα. Τέλος πάντων, καλό είναι να ανεβαίνουν εδώ τα πλαίσια που σφραγίζονται για να μη λέει ο καθένας ότι άκουσε και ότι πήρε το αυτί του.

@φακιρις ++++++++++++++++++++++++++++
Άβαταρ μέλους
msl
Forum Administrator
Forum Administrator
Δημοσιεύσεις: 2741
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 17, 2007 2:35 pm
Real Name: Μαρία-Σοφία
Gender: Female
Facebook ID: 735434828
Τοποθεσία: Στα όνειρά μου
Επικοινωνία:

Re: Γενική Συνέλευση Φ.Σ. Τρίτη 29/3/2011

Δημοσίευση από msl »

Σας είναι απίστευτα δύσκολο να μείνετε με κόσμιο τρόπο ontopic, ε; Μια μικρή προσπάθεια παραπάνω για να μην καταλήγει κάθε topic flame war και locked, μπορείτε να κάνετε;

Προφανώς πέταξα τις offtopic δημοσιεύσεις!
I'm not a bitch, I just have a low tolerance for bullshit ..

:: Αθλητικός Όμιλος Πήγασος Κυψέλης
::
Άβαταρ μέλους
Falgorn
Δημοσιεύσεις: 1233
Εγγραφή: Τετ Οκτ 29, 2008 4:35 pm
Real Name: Hector-Xavier
Gender: Male
Facebook ID: 0
Τοποθεσία: Πιο πέρα από το εκεί.
Επικοινωνία:

Re: Γενική Συνέλευση Φ.Σ. Τρίτη 29/3/2011

Δημοσίευση από Falgorn »

Ρε παιδιά, μια δυο φράσεις από αυτές που παρέθεσε ο farao δεν ήταν στο post που είχε κάνει ο ge10XXX?

:shock:
Όλοι λένε τ’ ορμητικό ρέμα βίαιο

Μά την κοίτη του ποταμού που το κρατάει

Κανείς δεν τη λέει βίαιη.


Bertolt Brecht


Η προπαγάνδα της ημέρας ಠ_ರೃ
Άβαταρ μέλους
snodrion
Forum Moderator
Forum Moderator
Δημοσιεύσεις: 556
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 24, 2009 1:09 am
Real Name: Θεός,Παντοδύναμος,Παντοκράτορ
Gender: Male
Facebook ID: 666
Τοποθεσία: paradise...

Re: Γενική Συνέλευση Φ.Σ. Τρίτη 29/3/2011

Δημοσίευση από snodrion »

Fakiris=farao σε πείραμε χαμπάρι... το ένα μετά το άλλο το ποστ και δεν συμαζέυεται...εχεις πολλά να πεις μάλλον και τα λες απο δυο προφιλ ε?αγανακτισμενε μου εσυ.... :lol: :lol: :lol:
Αινάντοια στιν αστηκείν ορθωγραφοία
vava
Δημοσιεύσεις: 53
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 13, 2011 11:38 am
Real Name: vasilis
Facebook ID: 0

Re: Γενική Συνέλευση Φ.Σ. Τρίτη 29/3/2011

Δημοσίευση από vava »

Gus έγραψε:Τα κομματa ειναι η δικαιολογια της αδρανειας του καθε αγανακτισμενου απολιτικου
συγχαρητηρια για τη μ@@@@@@α σου!

fakiris έγραψε:Φαίνεται πώς αυτοί που έχουν αγανακτήσει με την όλη σάπια κατάσταση, ε μπερδεύτηκα… οι «φασίστες» της σχολής πληθαίνουν μέρα με την μέρα. :roll:
"φασιστες",,,,, κ ειμαστε κ υπερηφανοι!
LocknLoad έγραψε:Με εξαιρεση τον vava (για τον οποιο δεν ειμαι σιγουρος τι κοσμητικα επιθετα του εχουν στολισει)
μου εχουν κλασει μια μαντρα ή βρες μου εσυ κατιπιο κοσμιο (ελα περιμενω πως κ πως προειδοποιηση)
fakiris έγραψε:έχετε μαρκάρει σαν ακροδεξιό στοιχείο


οτιδηποτε δεν ειναι κομ-μουνι-στικο ειναι ακροδεξιο..
κ οτιδηποτε ειναι διαφορετικο στη καλυτερη ειναι φασιστικο ναζιστικο χιτλερικο χουντικο κτλ..

τοτε ναι το δηλωνω δημοσια αποδεχομαι κ ειμαι ολα τα παραπανω...
fakiris έγραψε:Σε αυτό το ποστ δεν είδα κάποια παρατήρηση ή παρότρυνση απο πλευράς διαχειριστών. Γενικότερα, είναι κάτι παραπάνω απο εμφανές σε όσους μπαίνουν και διαβάζουν ότι οι διαχειριστές (υπάρχουν εξαιρέσεις, αλλά ελάχιστες) σιγοντάρετε αυτή την προπαγάνδα.
πες τα... ειναι η ελευθερια λογου που τους διακατεχει..
κατι απο αντικειμενικοτητα..
κατι απο το οτι κραταω αποστασεις γιατι εδω δεν εκθετω τη γνωμη μου αλλα πραττω ενα "λειτουργημα"..
msl έγραψε:Σας είναι απίστευτα δύσκολο να μείνετε με κόσμιο τρόπο ontopic, ε; Μια μικρή προσπάθεια παραπάνω για να μην καταλήγει κάθε topic flame war και locked, μπορείτε να κάνετε;

Προφανώς πέταξα τις offtopic δημοσιεύσεις!
ετσι κανεις σωστα τη "δουλεια" σου..
snodrion έγραψε:Fakiris=farao σε πείραμε χαμπάρι... το ένα μετά το άλλο το ποστ και δεν συμαζέυεται...εχεις πολλά να πεις μάλλον και τα λες απο δυο προφιλ ε?αγανακτισμενε μου εσυ.... :lol: :lol: :lol:
μηπως εισαι λιγο περιορισμενης ευθυνης κ δε καταλαβαινεις οτι οι φασιστες πληθαινουν κ θα πληθαινουν οσο περναει ο καιρος?? (περιμενω δευτερη προειδοποιηση ή ακομα καλυτερα γιατι δε με διαγραφεις κ τελειως στο πλαισιο της ελευθεριας του λογου?-περιμενω απαντηση)
Άβαταρ μέλους
LocknLoad
Forum Administrator
Forum Administrator
Δημοσιεύσεις: 2250
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 07, 2007 5:34 pm

Re: Γενική Συνέλευση Φ.Σ. Τρίτη 29/3/2011

Δημοσίευση από LocknLoad »

vava έγραψε:
LocknLoad έγραψε:Με εξαιρεση τον vava (για τον οποιο δεν ειμαι σιγουρος τι κοσμητικα επιθετα του εχουν στολισει)
μου εχουν κλασει μια μαντρα ή βρες μου εσυ κατιπιο κοσμιο (ελα περιμενω πως κ πως προειδοποιηση)
[...]
(περιμενω δευτερη προειδοποιηση ή ακομα καλυτερα γιατι δε με διαγραφεις κ τελειως στο πλαισιο της ελευθεριας του λογου?-περιμενω απαντηση)
Δε βλεπω γιατι εισαι επιθετικος απεναντι μου. Μηπως χρειαζεσαι μια αγκαλια;
Ναι, [you] σε παρακολουθώ!

Εικόνα


@[you]
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
snodrion
Forum Moderator
Forum Moderator
Δημοσιεύσεις: 556
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 24, 2009 1:09 am
Real Name: Θεός,Παντοδύναμος,Παντοκράτορ
Gender: Male
Facebook ID: 666
Τοποθεσία: paradise...

Re: Γενική Συνέλευση Φ.Σ. Τρίτη 29/3/2011

Δημοσίευση από snodrion »

vava έγραψε:μηπως εισαι λιγο περιορισμενης ευθυνης κ δε καταλαβαινεις οτι οι φασιστες πληθαινουν κ θα πληθαινουν οσο περναει ο καιρος?? (περιμενω δευτερη προειδοποιηση ή ακομα καλυτερα γιατι δε με διαγραφεις κ τελειως στο πλαισιο της ελευθεριας του λογου?-περιμενω απαντηση)
Τί απάντηση περιμένεις?Γιατί πρέπει να καταλάβω ότι πληθαίνουν οι φασίστες?...αλλά και να ισχυεί καταλήγουμε στο ότι έχουν δίκιο ή στο ότι πρέπει να γίνω και εγώ?και αυτή την ελευθερία λόγου μην την ξαναφέρεις ειδικά εσύ γιατί θα κάνω εμετό(δεν θα μπω στον κόπο να απαντήσω στις προσβολές σου άλλοστε από τότε που μπήκες μόνο αυτό ξέρεις να κάνεις :lol: )
Θα ήθελα να παρακαλέσω τους διαχειριστές να μην διαγράψουν το ποστ του βεβα, θέλω να το βλέπω και να γελάω...μπορεί να το κάνω και signature :lol: :lol: :lol:
Αινάντοια στιν αστηκείν ορθωγραφοία
Άβαταρ μέλους
Hengeo
Δημοσιεύσεις: 1478
Εγγραφή: Τρί Φεβ 20, 2007 1:57 pm
Real Name: Γιώργος
Gender: Male
Facebook ID: 0
Τοποθεσία: Η πιο γλυκιά πατρίδα είναι η καρδιά..

Re: Γενική Συνέλευση Φ.Σ. Τρίτη 29/3/2011

Δημοσίευση από Hengeo »

LocknLoad έγραψε:Είτε βγει καταληψη, ειτε δε βγει. Ειτε γινει συνελευση, ειτε δε γινει. Το thread παει στο flame...
Ο Χότζας ξύπνησε μέσα στη μέση της νύχτας από τις φωνές δύο ανθρώπων που τσακωνόντουσαν μπροστά από το σπίτι του. Η ώρα περνούσε, ο καυγάς συνεχιζόταν και ο Χότζας δεν μπορούσε να κοιμηθεί. Κάποια στιγμή δεν άντεξε, τυλίγεται με την κουβέρτα και βγαίνει έξω για να τους χωρίσει. Μόλις όμως πήγε να τους μιλήσει, ο ένας αρπάζει την κουβέρτα από τον Χότζα και το βάζουν στα πόδια. Ο Χότζας γύρισε άφωνος και συγχυσμένος στο σπίτι.

- Γιατί τσακωνόντουσαν; Ρωτάει η γυναίκα του μόλις μπήκε.

- Από ότι φαίνεται για την κουβέρτα μας. Χάθηκε η κουβέρτα, τελείωσε ο καυγάς!
Άνθρωπε γνώρισε τον εαυτό σου και θα γνωρίσεις το σύμπαν και τους θεούς - Δελφικό ρητό
vava
Δημοσιεύσεις: 53
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 13, 2011 11:38 am
Real Name: vasilis
Facebook ID: 0

Re: Γενική Συνέλευση Φ.Σ. Τρίτη 29/3/2011

Δημοσίευση από vava »

LocknLoad έγραψε:Μηπως χρειαζεσαι μια αγκαλια;
θες να "αγκαλιαστουμε"?
snodrion έγραψε:Τί απάντηση περιμένεις?
δεν τη περιμενα απο σενα, τον διαχειριστη εννοουσα..
snodrion έγραψε:καταλήγουμε στο ότι έχουν δίκιο ή στο ότι πρέπει να γίνω και εγώ?
δε σου ζητησε κανεις κατι τετοιο...
το μονο που σου ζητηται ειναι να σεβεσαι τη γνωμη των αλλων κ να μην θεωρεις φασιστικο οτιδηποτε διαφορετικο απο σενα...
snodrion έγραψε:και αυτή την ελευθερία λόγου μην την ξαναφέρεις ειδικά εσύ γιατί θα κάνω εμετό
γιατι να μην την επικαλουμαι εγω? τι ειμαι? ιδια δικαιωματα δεν εχουμε? αυτο ειναι που σου λεω δεν αντεχεις το διαφορετικο..κ δε το κανω προσωπικο αλλα γενικως δε δεχεστε οι αριστεροι-κομμουνιστες οπως θες πες το το διαφορετικο..
snodrion έγραψε:θα κάνω εμετό
τις προσβολες φαινεται ποιος τις ξεστομιζει..

ΚΡΙΜΑ
Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Ειδικά Θέματα”