Θρύλος

Άντε γειά, φιλαράκο! Άντε γειά!

Συντονιστής: Chris

Άβαταρ μέλους
spartiatisgx
Δημοσιεύσεις: 310
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 14, 2007 9:07 pm
Τοποθεσία: ilisia,athens

Re: Θρύλος

Δημοσίευση από spartiatisgx »

vbale....akou filara...oraia i endekada
pou egrapses...profanos den exeis @@...
ego sto mpasket osi eunoia ki an exete
paradexomai oti exete kaliteri omada...
arage to 96-97 pou termatisate 20 pontous piso
(oso mia aksioprepis tsapou) eftaige i eunoia?
Άβαταρ μέλους
vbalos
Δημοσιεύσεις: 340
Εγγραφή: Παρ Ιαν 11, 2008 1:41 am
Real Name: Vasilis
Gender: Male
Facebook ID: 0
Τοποθεσία: Brussels

Re: Θρύλος

Δημοσίευση από vbalos »

Κατ'αρχάς πότε στο μπάσκετ ακούστηκε κάτι παραπάνω από τις δικές σας μ@λ@κίες για εύνοια και λοιπά γιατί στο ποδόσφαιρο και τα όργιά σας τόσα χρόνια υπάρχουν κασέττες που μέσα αναλύονται όλα συν και κάτι γεγονότα που απλά δεν στέκουν όπως πχ μειώσεις ποινών παιχτών σε μία ημέρα , δηλώσεις γιατρών που έραβαν κεφάλια αστυνομικών ότι δεν είδαν τίποτε ενώ όλο το γήπεδο είχε καεί , και δύο υπευθυνοι ασφαλείας της ΕΛ.ΑΣ σε έκτροπα οι οποίοι είναι αυτή τη στιγμή υπάλληλοι του ευσεβους σωματείου της ιχθυόσκαλας του οποίου τυγχάνεις φίλος και μη νομίζεις ενδεικτικά είναι αυτά έχω και πολλά άλλα αν σε ενδιαφέρουν...Πεσ'μου λοιπόν πότε κατά την κυριαρχία μας στο μπάσκετ κάναμε όσα εσείς και το πετάς σαν αυτονόητο μπας και πιάσει αλλά φίλε μου η αυτοκρατορία μας στο μπάσκετ σε Ελλάδα και Ευρώπη μη σκεφτείς ποτέ ότι συγκρίνεται με τη χούντα σας στο ποδόσφαιρο...Πάμε παρακάτω λοιπόν να μιλήσουμε και για τους 20 πόντους (έλεος βαθμοί λέγονται) που τερμάτισες μπροστά μου για να σου πω ότι εκείνη τη χρονιά ο Παναθηναϊκός σχεδόν βάραγε διάλυση και είναι η μόνη στην ουσία από τις χρονιές που πήρατε τουλάχιστον όσο αφορά εμάς το πρωτάθλημα στα ίσια στη συνέχεια όσους βαθμούς και αν μου έριχνες είναι κάτι παραπάνω από προφανές ότι άλλα πράγματα λειτουργούσαν και ορισμένες ομάδες ενώ σε εμάς έκοβαν βαθμούς από εσάς έτρωγαν τριάρες και τεσσάρες και αν δεν καθόντουσαν είχατε εσείς τον τρόπο να σας κάτσουν (τα ανέφερα πιο πάνω) γί'αυτό και την ίδια στιγμή που τα σαρώνατε όλα στην Ελλάδα είχατε γίνει ο περίγελος τις Γηραιάς Ηπείρου...Πάω τώρα να σου τα χώσω και στο άλλο topic...
All that is gold does not glitter not all those who wonder are lost
The old that is strong does not wither deep roots are not reached by the frost
From the ashes a fire shall be woken a light from the shadows shall spring
Renewed shall be blade that was broken the crownless again shall be king.
J.R.T
Η ΖΩΗ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΚΥΡΗΓΜΕΝΗ-G.13
Άβαταρ μέλους
spartiatisgx
Δημοσιεύσεις: 310
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 14, 2007 9:07 pm
Τοποθεσία: ilisia,athens

Re: Θρύλος

Δημοσίευση από spartiatisgx »

paides o kat'eme kai NIO me agapaei poli...einai eroteumenos nomizo...
san gkomena ziliara kanei....NIO KSEPERASE ME....MOU ARESEI ALLO AGORI......
Άβαταρ μέλους
vbalos
Δημοσιεύσεις: 340
Εγγραφή: Παρ Ιαν 11, 2008 1:41 am
Real Name: Vasilis
Gender: Male
Facebook ID: 0
Τοποθεσία: Brussels

Re: Θρύλος

Δημοσίευση από vbalos »

Και αφού σου αρέσει άλλο αγόρι γιατί τόση μ@λ@κία ρε παιδί μου ??? Πεσ'του α΄πλά να τα φτιάξετε στειλ'του μια φωτογραφία σου με mail ή μάλλον τοιχοκόλλησέ την σε όλη την Αθήνα έτσι θα δείξεις και πιο απομαζοποιημένος και σίγουρα θα σε ερωτευτεί...Ε ρε γέλια...
All that is gold does not glitter not all those who wonder are lost
The old that is strong does not wither deep roots are not reached by the frost
From the ashes a fire shall be woken a light from the shadows shall spring
Renewed shall be blade that was broken the crownless again shall be king.
J.R.T
Η ΖΩΗ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΚΥΡΗΓΜΕΝΗ-G.13
Άβαταρ μέλους
kemP
Δημοσιεύσεις: 31
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 29, 2008 10:27 pm
Real Name: Panos
Gender: Male
Facebook ID: 0

Re: Θρύλος

Δημοσίευση από kemP »

Emeis oi gauroi exoume polu sperma gia ksodema re file....tosa xusia stin mapa sas rixnoume...gia auto min anisuxeis exoume gia olous kai gia polles malakies akoma...egw proswpika baraw panta mia malakia exwntas sto xerimou mia fwtografia tou tryfuliou h akougwntas to ntili ntili plekei i kori to trifuli!!!!
Άβαταρ μέλους
vbalos
Δημοσιεύσεις: 340
Εγγραφή: Παρ Ιαν 11, 2008 1:41 am
Real Name: Vasilis
Gender: Male
Facebook ID: 0
Τοποθεσία: Brussels

Re: Θρύλος

Δημοσίευση από vbalos »

Είσαι και ανώμαλος δηλαδή ... μάλιστα λογικό... και το σπέρμα σου λογικό να είναι τόσο πολύ , έτσι κι αλλιώς είστε όλοι παιδιά του έρωτα είναι γνωστό της πάσει ότι ο αμερικάνικος λαός ήταν πάντοτε πολύ ερωτικός...
Υ.Γ. Δε σταματάς λιγάκι τώρα να βρίζεις γιατί όχι τίποτε άλλο θα μας κλείσουν κί'όλας άσε να λέμε τα ωραία μας
All that is gold does not glitter not all those who wonder are lost
The old that is strong does not wither deep roots are not reached by the frost
From the ashes a fire shall be woken a light from the shadows shall spring
Renewed shall be blade that was broken the crownless again shall be king.
J.R.T
Η ΖΩΗ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΚΥΡΗΓΜΕΝΗ-G.13
Άβαταρ μέλους
Wizard
Forum Administrator
Forum Administrator
Δημοσιεύσεις: 2624
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 01, 2006 8:40 am
Real Name: Μάνος Ικάριος
Gender: Male
Facebook ID: Manos.Ikarios
Τοποθεσία: Παντού!

Re: Θρύλος

Δημοσίευση από Wizard »

Το topic κλειδώθηκε για προφανείς λόγους (ίδιοι με αυτούς για τους οποίους κλειδώθηκε και το "ΠΑΟ News", οπότε αντιγράφω).
Δεν είμαστε εδώ για να κάνουμε τον αστυνόμο/πατέρα στον καθένα και ούτε το θέλουμε, αλλά πρέπει να σέβεστε και κάποια πράγματα...
Δε μας ενδιαφέρουν οι σχέσεις μεταξύ σας και αν μιλάτε με αυτό τον τρόπο σας παρακαλούμε να τον κρατήσετε για το καφενείο όπου θα βρεθείτε να τα πείτε.
Windows is unprotected sex. Linux is using a condom, the pill, a vasectomy, and the Berlin wall...
Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Αθλητικά”